Álláslehetőségek

A J&J Center Kft. keresi új munkatársát vámügyintéző pocízcióban.

Amit kínálunk:

—  megbízható, hosszútávú munkahely

—  napi szakmai támogatás, rendszeres belső képzések

—  igényes szakmai munka, fejlődési lehetőség

—  munkabéren kívüli juttatások

—  családias hangulat

—  részmunkaidős munkavégzés lehetősége

Amit kérünk:

—  vámügyintéző/logisztikai ügyintéző végzettség vagy folyamatban levő képzés

—  excel kezelésben való jártasság

—  szorgalom, megbízhatóság

—  pontos, precíz, önálló munkavégzés

—  érdeklődő, tanulni, fejlődni vágyó személyiség

—  problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

—  vámügyintéző munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye déli része

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük motivációs levelét és szakmai önéletrajzát a bérigény és a munkavégzési hely megjelölésével juttassa el a következő e-mail címre: kilencz.viktoria@jandjcenter.hu

Bezárás